Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in alums en mappen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND 1869-1940, ongebruikte/postfrisse zeer goed gevulde collectie met veel beter materiaal, verder ook goed Roltanding, Port, Dienst 1/8, Internering 1/2 etc., veelal in nette kwaliteit doch ook iets nagegomd, hoge cataloguswaarde, in Importa album