Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in alums en mappen - Nederland in albums/stockboeken
NEDERLAND 1852-1995, ongebruikte vnl. postfrisse collectie met veel voor 1940 postfris verder ook o.a. Juliana En Face postfris etc., ook blokken en velletjes en iets Roltanding etc., in 4 Davo albums