Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in alums en mappen - Overzee in albums en mappen
ANTILLEN 1949-1999, postfrisse complete collectie incl. Juliana En Face, blokken en vellen tevens iets Indonesiƫ incl. 10 en 25 Gulden met overdruk, in Importa album