Nederland losse kavels - Emissies tussen 1906-2006
1842-1851, Velletje Hoogtepunten uit de 20e eeuw, niet uitgegeven druk met verkeerde afdruk van zegel nr. 1847, stuw bij Hagestein i.p.v. stormvloedkering in de nieuwe waterweg, postfris, miniem klein hoekvouwtje overigens pracht ex., cert. NKD. Dit velletje is teruggetrokken doch enkele stuks op de markt gekomen, niet vermeld in NVPH catalogus, uiterst zeldzaam!!