Nederland en Overzee Collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland en Overzee in dozen
INDONESIË 1949-2010, postfrisse collectie met veel moderne uitgaven in grote hoeveelheden incl. vellen, blokken en Jaarboeken, in 4 albums/stockboeken, map, klein doosje en iets los, in doos