21J/21H, 10ct rood gecombineerde tanding 11½:12 en 12½:12 gr.g., in postfris horizontaal paar met volledige originele gom, nr.21H met plaatfout 21P6 '2e D van Nederland beschadigd', zeer fris pracht ex., cert. NKD. Een unieke combinatie!!