Kavel 3701

Nederland en Overzee Collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums/insteekboeken en mappen
Kavel 3701
NEDERLAND HANDELSVOORRAAD, (on)gebruikt/postfris, van een Italiaanse handelaar ontvingen wij zijn voorraad Nederland met alleen maar de betere zegels, sets en brieven, met het verzoek om dit als een object te veilen met één inzet van cinquemila Euro of te wel 5000 Euro. In deze voorraad zeer veel goed en bruikbaar materiaal wat goed verkoopbaar is, het liefst hadden we het opgesplitst maar de inzender vond het prima zo. Er zit veel postfris in deze voorraad met o.a. veel blokken van vier voor 1940 maar ook toppers in aantallen zoals no. 80(5x), 48(4x), 101(2x), 104/105(5x), 130/131(4x) en nog veel meer. We adviseren u dit lot gewoon zelf te bekijken en serieus in te tellen, het is in ieder geval veel meer dan de cinquemila Euro waard, in Bolaffi ringband
Start: € 5000
Opbrengst: € 5800