Nederland en Overzee Collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums/insteekboeken en mappen
NEDERLAND, gebruikte voorraad klassiek t/m nr.48, tevens iets van de latere periode, tevens Legioenblokken en nr. 405a, postfris met certificaat, leuk geheel met hoge catalogus waarde, in stockboek