Nederland en Overzee Collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Overzee in albums/insteekboeken en mappen
NEDERLANDS INDIË 1864-1949, (on)gebruikte/postfrisse overcomplete collectie vaak dubbel verzameld zowel ongebruikt/postfris als gebruikt, in de hoofdnummers geheel compleet met alle betere zegels en series, verder ook o.a. 98f, ongebruikt met certificaat(bij ons door de verzamelaar op de veiling gekocht voor €2300,=), ook Luchtposten, Porten, Diensten en Brandkast, tevens iets Indonesië w.o. RIS serie en Nieuw Guinea, zeer leuke collectie met een zeer hoge cataloguswaarde, in klemband