Posthistorie Nederland en Overzee - Nederland Frankeringen
12, 50ct goud en 21, 10ct rood, mengfrankering, zeldzaam op complete iets gerestaureerde brief van 's Gravenhage naar Batavia 13-3-1873, zegels zijn beiden in zeer goede staat, met route stempel via Marseille