NEDERLAND 1852-2011, (on)gebruikt/postfris groot lot met veel materiaal waarbij FDC's, PTT-mapjes etc., in 17 fdc albums, 5 dikke mappen, 5 insteekboeken, 3 Importa banden en diverse Jaarsets en boeken, in 3 dozen