NEDERLAND, (on)gebruikt/postfris lot met veel zegels waarbij oud maar ook nieuwe Eurozegels. Ook iets Overzee en Buitenland, in 5 insteekboeken, 6 doosjes en diverse mapjes en envelopjes, in grote doos