NEDERLAND 1852-2012, (on)gebruikte/postfrisse collecties waarbij o.a. 2 collecties met moderne Euro zegels, blokken en velletjes, tevens iets extra's en enkele enveloppen, hoge frankeerwaarde, in 4 albums, 2 fdc albumpjes en envelop, in doos