NEDERLAND T/M 2012, postfrisse collectie zegels, PTT-mapjes en fdc's t/m eind 2012 incl. velletjes, blokken etc., ook iets munten, hoge frankeer-/nieuwtjes waarde, in 16 albums/boeken en los, in 2 dozen