Nederland losse kavels - emissie wilhelmina hangend haar
36c, 7½ct iets lichter bruin, in postfris blok van vier waarin plaatfout 36PM1 'breuk in arceringslijn achter hoofd'(zegel linksboven), pracht ex., cert. NKD