Nederland en Overzee Collecties en Handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND 1852-1960, ongebruikte/postfrisse zeer nette uitgebreide collectie met o.a. veel tandingen etc., vanaf nr.1 waarbij bijna alle topzegels o.a. nr.1/18 etc., ook veel Back of the Book met o.a. leuke afdeling porten op typen en tandingen, roltandingen w.o. paren etc., Armenwet en iets Dienst(deze zijn gebruikt), absoluut mooie collectie met zeer veel mooie zegels, zeer hoge cataloguswaarde, in Borek album