Nederland en Overzee Collecties en Handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND EN OVERZEE 1852-1990, (on)gebruikte/postfrisse collectie die leuk is om voortgezet te worden, tevens iets Buitenland, in 15 prachtige KABE banden, 1 Safe band, 9 insteekboeken/mappen en los, in 2 grote en 2 plaate dozen