Nederland en Overzee Collecties en Handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland en Overzee in dozen
NEDERLAND 1852-2012, (on)gebruikte/postfrisse collectie met iets oudere zegels en heel veel Eurozegels/vellen, in 1 Davo album, 7 insteekboeken, 5 fdc albums en iets los, in 2 Davo dozen