Nederland en Overzee Collecties en handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND 1852-1969, (on)gebruikte/postfrisse complete collectie met alle toppers 1 t/m 48 gebruikt, daarna vnl. ongebruikt en veelal postfris waaronder 77/80 postfris, 80(met certificaat), 90/101(100 en 101 met certificaat), 104/105 postfris, 149/165, postfris etc. etc., ook Brandkast 1/7 en iets Dienst, leuke collectie met veel potentie, op verzoek als één geheel aangeboden, in Davo album