Nederland en Overzee Collecties en handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND 1899-1974, postfrisse zeer nette kwaliteitscollectie intact aangeboden van nr. 102 t/m 1062 geheel compleet, tevens iets ouder materiaal met zeer veel betere, zoals 104/105, 121/131, 149/165, 177/198, 346/349 en 534/537, allen met certificaat, verder Luchtpost 1/16 compleet, Internering 1/2 met certificaat, iets Dienst en iets Port, hoge cataloguswaarde, ideaal om verder te complementeren, in Davo album