Posthistorie Nederland en Overzee - "De Zeeuwse Brievenposterij"
Complete vouwbrief van de Kamer van Zeeland, naar een VOC vergadering in Amsterdam, 25-9-1775. Herkomststempel M van Middelburg en aankomststempel van Amsterdam voor een Landpostbrief, (prentbriefkaart van het Jacht Bantam waarmee de bewindhebbers naar Amsterdam reisden bijgesloten)