Posthistorie Nederland en Overzee - De Zeeuwse Landpost
Twee complete vouwbrieven van Middelburg, 19-5-1770 en 2-4-1772 via Steenbergen en Dordrecht naar Hodimont in de Zuidelijke Nederlanden. Herkomstmerk van Middelburg(MIDD) en van Zierikzee(Zzee). De laatste brief is om onbekende redenen via Zierikzee verzonden(Portbeschrijving op het Tentoonstellingsblad)