Nederland Losse kavels - Emissies tussen 1946-2010
V1842-1851, Velletje hoogtepunten uit de 20e eeuw, misdruk nr.1847 verkeerde afbeelding van zegel stuw bij Hagestein(nooit uitgegeven) i.p.v. stormvloedkering in de nieuwe waterweg, postfris, luxe ex., slechts enkele velletjes bekend, uiterst zeldzaam!! cert. NKD