Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND 1913-1990, postfrisse mooie collectie met betere zegels met certificaten, collectie bevat ook iets Curaçao en een beetje Japan, in 6 albums en een cassette