NEDERLAND 1940-2010, (on)gebruikt/postfris groot Avonturen lot met fdc's, PTT mapjes etc., ook iets Buitenland aanwezig, in 33 voornamelijk Davo albums, 2 kleine doosjes en 2 tassen, in 4 grote dozen