NEDERLAND T/M 2014, postfris lot met o.a. collectie Mooi Nederland en geillustreerd verzamelen etc., tevens iets Overzee en Buitenland, zeer veel frankeergeldig, in 7 albums en 10 insteekboeken, in doos