Serang, driekleurenfrankering, 8, 12 en 15ct naar Zwitserland, Poststuk bevat 3 prachtige afdrukken van het stempel nr.8, boven iets beschadigd overigens pracht ex. en zeer zeldzaam, 2-2-1873