Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Oostenrijkse Successieoorlog. Vouwbrief uit Camp bij ter Heijde (bij Breda) naar Goes, 16-7-1746, De brief is gestempeld met het AHOL legerstempel van het Armee Hollandaise en via Breda verzonden (herkomstmerk ÔÇÿBrÔÇÖ op de achterzijde). Port Breda-Bergen op Zoom 2 stuiver (krijt) en 2 stuiver beurtvaartport (inktnotititie) van Bergen op Zoom naar Goes.