Kavel 2006

Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Kavel 2006
Vouwbrief uit Middelburg naar Gent, oktober 1615, geschreven door Van Tuyl van Serooskerke (zie foto), afgevaardigde van Tholen in de Staten van Zeeland, tijdelijk woonachtig in het Thoolse Huis op het ÔÇÿHof van ZeelandÔÇÖ waar de Staten van Zeeland vergaderden (zie bijgesloten prent van C. Pronk). De brief werd met 3 st(stuiver) beport in Gent. De snede in het papier is geen beschadiging, maar bedoeld om de sluitstrook van de brief doorheen te steken. De sluitstrook werd gesneden uit het onderste deel van de brief.
Opbrengst: € 120