Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Gedateerde omslag van Capveere (Veere) naar Amsterdam, 31-8-1763, met Capveere als herkomstmerk. De brief is afkomstig van de Schotse koopman Smart Tennent. Portvermelding tot Rotterdam 3 stuiver, verhoogd met het port vanaf Rotterdam(3-stuiver), aangeduid met het HP-stempel van Amsterdam.