Kavel 2014

Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Kavel 2014
Vouwbrief van Veere naar Dordrecht, 23-6-1775, met links de herkomstvermelding ÔÇÿVeereÔÇÖ van het postkantoor Veere en op de achterzijde de aanduiding ÔÇÿnoodlijdendeÔÇÖ. De brief is een bedelbrief om geld voor de door brand verwoeste kerk en school van Veere. Vermoedelijk is de aanduiding ÔÇÿnoodlijdendeÔÇÖ op de achterzijde een verzoek om aandacht voor de brief op de Synode. Het port tot Steenbergen staat genoteerd als 3 stuiver. Het deelport tot Dordrecht van 1 stuiver is niet genoteerd. Mogelijk is de brief in Steenbergen al in handen gegeven van een deelnemer aan de Synode.
Opbrengst: € 0