Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Vouwbrief uit Maastricht naar Vlissingen, 1-10-1779, over Maaseik, Dordrecht en Steenbergen per Landpost , gericht aan de commandant van het Zwitserse garnizoen. Herkomstmerk Maastricht op de achterzijde, port 2 stuiver tot Maaseik, verhoogd met 5 stuiver Landpostport tot 7 stuiver.