Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Gedateerde omslag van Groede via Middelburg naar Amsterdam, 4-8-1779. Bodestempel A van Anthoni van den Hoed (type 25). Port van Groede naar Amsterdam, genoteerd in inkt als 4 groot (= 2 stuiver), herhaald als 2 stuiver verschot ten behoeve van de portberekening in Amsterdam, verhoogd met 5 stuiver bodeport tot 7 stuiver. Zwak portstempel van het Zeeuws bodekantoor op de achterzijde.