Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Aangetekende bodebrief uit Axel naar Rijssel, 14-11-1785, via Gent. Onbekend herkomstmerk ÔÇÿAxelÔÇÖ van het ÔÇÿposthuisÔÇÖ van posthouder Jan ÔÇÿt Gilde, met aantekenraster, chargé-vermelding en portnotitie van 10 patars.