Posthistorie Nederland en Overzee - Zeeuwse Post Geschiedenis
Vouwbrief uit Meppel naar Vlissingen, 6-4-1793, via Zwolle (herkomstmerk ÔÇÿZwolÔÇÖ op achterzijde), franco Utrecht. De brief is gericht aan de commandant van het garnizoen in Vlissingen. In Vlissingen beport met 6 stuiver Landpostport.