Posthistorie Nederland en Overzee - De Zeeuwse landpost
Vouwbrief uit Bergen op Zoom (Hof Vreedenburg) naar Veere, 29-5-1778, herkomstmerk ÔÇÿBOZÔÇÖ in krijt op de achterzijde. Port 3 stuiver voor een enkele brief.