Nederland losse kavels - Emissie Wilhelmina Hangend Haar
44, 1gld grijsviolet, in ongebruikt blok van vier, zegel linksboven aan voorzijde een kleurbeschadiging en zegel linksonder vrijwel postfris overigens zeer fris pracht ex., slechts enkele blokken bekend!!