PW1/PW7, 1gld t/m 10gld Cijfer, PW1/PW6 postfris en PW7 ongebruikt, alle zegels met minieme korte tandjes hetgeen vaak voorkomt bij deze zegels, PW5 hoekvouwtje en PW7 iets dun overigens pracht ex., ogenschijnlijk een mooie serie!!