Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND, (on)gebruikt/postfris showboek voor beurzen van handelaar met alle toppers incl. 48, 80, 101 etc., ook "Back of the Book" en iets Overzee, leuk geheel direct klaar voor de verkoop, op kaartjes, in Safe ringband