Nederland losse kavels - Postzegel- en automaatboekjes
PB31 (2x), complete boekjes Zomerzegels 1985, 2 boekjes waarvan het laatste 70ct zegel niet goed in het midden is afgesneden waardoor een zegel voor ca. de helft aan het andere boekje zit, postfris, pracht ex. Wij hebben nooit eerder zoiets dergelijks gezien, dit komt eigenlijk nooit voor derhalve UNIEK stuk!! zeer interessant voor de speciaal verzamelaar!!