Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND, (on)gebruikt/postfris lot voornamelijk klassieke betere geselecteerde zegels o.a. nr.3 ongebruikt met certificaat maar nog veel meer zoals veel emissie 1872 met zeldzamere tandingen plus iets Suriname, in map