Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Overzee in albums en mappen
REPUBLIEK INDONESIË 1945-1947, (on)gebruikte/postfrisse uitgebreide interessante collectie met veel Provisoria, handstempels, definitieve uitgaven etc., prachtig geheel, op zelfgemaakte bladen, in Importa band