Nederland en Overzee Collecties en handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Overzee in albums en mappen
CURAÇAO,
ongebruikte vnl. postfrisse voorraad met veel beter materiaal in aantallen, ook Luchtpost en Port, hoge cataloguswaarde, tevens iets Antillen, in 3 insteekboeken