Nederland en Overzee collecties/handelsvooraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND 1852-1969, (on)gebruikte/postfrisse geheel complete collectie vnl. ongebruikte/postfrisse met alle toppers, zowel bij de hoofdnummers als bij de "Back of the Book". Met alle klassieke zegels veelal ongebruikt, verder Roltanding incl. R32(3-gaats), Luchtpost, Port, Dienst(deze vnl. als enige gebruikt) Postbewijs(nagegomd), Postpakket incl. nr.2 postfris doch iets roest door afdruk van paperclip, Telegram compleet etc., merendeels in nette kwaliteit doch een enkele zegel/series nagegomd, de totale catalogus waarde is gigantisch, veel top zegels en series zijn met certificaat, zelden zo compleet aangeboden, in Leuchtturm album