Nederland en Overzee collecties/handelsvooraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND INTERNERING, IN1(24x), Nederlandse maagd met leeuw, 24 stuks postfris, allen in luxe kwaliteit en allen met certificaat Muis, cataloguswaarde €9.600,=+, op kaart, in map