NEDERLAND TOT 2003, (on)gebruikte/postfrisse collectie en accumulatie postzegels, boekjes, velletjes etc., tevens iets Overzee en FDC's, in 14 banden/insteekboeken, 2 kistjes, 2 doosjes en los, in 3 grote dozen