Nederland losse kavels - Collectie postzegelboekjes Henk Hospers deel III
PZ16, (Horn 16B), kaftkleur oranje, compleet boekje 4x6 zegels nr.145, 2ct roodoranje, aan binnenzijde reclame voor Benschop's boerenjongens, postfris, kleine beschadiging aan achterzijde overigens luxe ex., bijgevoegd extra kaft van binnen voorzijde tevens 2ct op ansichtkaart van Apeldoorn naar Deventer, 1926, het zegel is links gesneden en komt dus van de onderzijde van één velletje