Nederland en Overzee collecties en handelsvoorraden in albums, mappen en dozen - Nederland in albums en mappen
NEDERLAND PORT 1870-1924, (on)gebruikte/postfrisse prachtig gespecialiseerde voorraad Porten 1870-1924, veel in luxe kwaliteit op typen en tandingen, plaatfouten, Leidraad fouten en variëteiten, cataloguswaarde volgens inzender €46.000,=, zeer geschikt voor losse verkoop, in stockboek