PZ23c, (Horn 36D), kaftkleur room, compleet boekje met 4x6 zegels 175B, 3ct geelgroen, tekst op voorzijde van de schutblaadjes in rood, ringetjes van zink, postfris, iets getint overigens luxe ex., ex. collectie Hospers