Nederland en Overzee collecties/handelsvoorraden in albums, mappen en dozen
NEDERLAND EN OVERZEE, (on)gebruikte/postfrisse stock veelal Nederlands Indië waaronder veel postfris plus iets Nederland, op kaartjes, in Importa album